Mi smo MiSiJa.

Što je MiSiJa?

Mladi iz Sikirevaca i Jaruga je naš službeni naziv, a svi nas znaju kao “MiSiJa” - ekipa za promjene u općini Sikirevci. Nastali smo davne 2017. godine, a od tada se bavimo organiziranjem kreativnih projekata, putujemo i upoznajemo našu domovinu, družimo se i stječemo nova prijateljstva, učimo, smišljamo, aktiviramo se u svojoj zajednici!

Službena majica udruge MiSiJa

Koji je cilj udruge MiSiJa?

Članovi udruge na izletu

Čime se MiSiJa bavi?

Prodajni štand sa natpisom 'Općina Sikirevci'

S kime MiSiJa surađuje?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odit repudiandae illo autem debitis quasi tenetur nostrum aut placeat id perspiciatis, perferendis aliquam iure repellendus culpa doloremque suscipit accusamus incidunt fuga reprehenderit eum magni numquam deserunt laborum. Nulla enim vero fuga? Repellendus a maiores fugit rerum, culpa molestias non officia ullam facilis quibusdam ut possimus nam incidunt aperiam fuga consectetur totam?

Osvrti

Tko može postati član udruge MiSiJa?

Pozivamo sve zainteresirane mlade iz općine Sikirevci da nam se pridruže. Ako si stariji/ja od 15 godina i želiš postati članom udruge, pod hitno nam se javi.

Želiš postati dio naše priče?

Pridruži se